Aktualność Bon na innowacje - nowy konkurs 1.2.2 i spotkanie inf.
COP

Bon na innowacje - nowy konkurs 1.2.2 i spotkanie inf.

9 sierpnia br. (piątek) zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące właśnie ogłoszonego konkursu w ramach poddziałania 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw
Bon na innowacje (typ projektu 2).

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców planujących realizację projektów polegających na zakupie usługi badawczej, która bezpośrednio dotyczy rozwoju produktu lub technologii przedsiębiorstwa oraz na wdrożeniu rezultatów tej usługi. Usługę można zakupić m.in. w jednostkach naukowych, centrach transferu technologii, akredytowanych laboratoriach, których szczegółowa lista znajduje się w regulaminie konkursu dostępnym tutaj.


Na zakup usługi można uzyskać max. 800 tys. zł dofinansowania, a z wdrożeniem usługi – 1,5 mln zł.


Termin naborów wniosków: 30 sierpnia – 31 października 2019 r.


Spotkanie nt. konkursu 1.2.2 Projekt B+R przedsiębiorstw – Bon na innowacje

9 sierpnia br., godz. 10.00 

sala konf. COP na I piętrze, Moniuszki 7/9, ŁódźW programie spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z przedmiotem i warunkami uzyskania dofinansowania w konkursie. Ponadto, spotkanie obejmie panele dotyczące wskaźników i zasad ich rozliczania, a także praktycznych wskazówek w zakresie udzielania zamówień publicznych.


Program spotkania


Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.


Formularz zgłoszeniowy


Zgłoszenia przyjmujemy max. do 7 sierpnia br. 

Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

Udział w szkoleniach i spotkaniach jest bezpłatny.* Materiały szkoleniowe ze spotkania zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej pod ogłoszeniem o konkursie po spotkaniu. Ponadto, informujemy że spotkanie może być rejestrowane w formie zdjęciowej/video do celów promocyjno-informacyjnych oraz dźwiękowej do celów roboczych.