Aktualność IX Śniadanie Biznesowe już za nami
Śniadania Biznesowe

IX Śniadanie Biznesowe już za nami

27 marca siedziba Biblioteki Miejskiej w Zgierzu przy ul. Długiej 29 gościła w swoich progach zgierskich przedsiębiorców, podczas kolejnego IX Śniadania Biznesowego. 

Spójna i bardzo interesująca prezentacja przedstawicieli Banku Ochrony Środowiska, p. Łukasza Tarnawy ( Głównego ekonomisty BOŚ) dotycząca prognozy sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie w 2019 roku i p. Anny Żyły ( Głównego ekologa BOŚ) w zakresie opłacalności przedsięwzięć ekologicznych, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zebranych. Podobnie jak informacje przekazane przez p. Agnieszkę Więckowską dotyczące Wsparcia dla przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2022 (  informacji na ten temat szukajcie Państwo na stronie ZCOP). 

prezentacja Wsparcie dla przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2022  

Kolejny temat środowego śniadania to leasing środków transportu, maszyn i urządzeń oraz nieruchomości, a także rozliczanie kosztów eksploatacji pojazdów od strony praktycznej . Tutaj swoją wiedzą wspierali nas p. Dawid Bożyczko - Regionalny Manager Klienta BPS Leasing S.A. i p. Anna Nadolska z Biura Biegłego Rewidenta Jawn-e. 

prezentacja BPS Leasing

prezentacja Jawn-e

Podczas śniadania uczestnicy mogli poczuć się zmotywowani do działania dzięki p. Andrzejowi Maciejewskiemu - trenerowi i mówcy ,który przedstawił zasady, dzięki którym możemy stać się inspiracją i motywacją dla innych. Mogli dowiedzieć się również co zrobić, żeby pracownicy przychodzili do pracy zadowoleni i pełni energii. Mamy nadzieję, że pozyskaną wiedzę wcielą w życie  ;-) . 

W imieniu Zgierskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorców już dziś zapraszamy na kolejne, jubileuszowe X Śniadanie Biznesowe