Aktualność Kapitał Obrotowy - WAŻNY KOMUNIKAT
COP

Kapitał Obrotowy - WAŻNY KOMUNIKAT

Uwaga Wnioskodawcy!!!

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami COP dotyczącymi wniosków na tzw. Kapitał Obrotowy:

W trwającym naborze wniosków dostajemy od Was bardzo dużo maili związanych z prośbą o wycofanie złożonego wniosku.
Informujemy, że dopuszczamy taką możliwość, jednak wymagamy przesłania oficjalnego pisma załączonego do maila na adres cop@cop.lodzkie.pl zawierającego wszelkie szczegółowe dane wnioskodawcy i błędnie złożonego wniosku (m.in. data i godzina złożenia wniosku, numer kontrolny). Pismo powinno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wnioskodawcy.
Wszystkie Wasze prośby o wycofanie wniosku będą rozpatrywane indywidualne (nie jest to proces automatyczny). Złożenie kolejnego wniosku w generatorze będzie możliwe dopiero po skutecznym wycofaniu poprzedniego, o czym poinformujemy Was za pośrednictwem maila wygenerowanego przez Generator wniosków (tj. na adres, który został podany podczas rejestracji w generatorze).
W związku z powyższym ponawiamy prośbę o bardzo staranne uzupełnianie wniosków o dofinansowanie i kilkukrotną weryfikację przed ostatecznym przesłaniem ich do instytucji.
→ Przypominamy, że ostateczny termin składania wniosków upływa 12 października o godz. 16:00, jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie konkursem, rekomendujemy przesyłanie wniosków w generatorze na bieżąco, nie czekając na ostatni dzień naboru.