AGI MASAŻE Zdrowie i uroda

Opis

Masaż Lomi Lomi Nui


O mnie:

Aloha! Mam na imię Agnieszka, moją pasją i wielką miłością jest masaż Lomi Lomi Nui.

W świat Lomi Lomi Nui wprowadził mnie jeden z pierwszych nauczycieli Aloha International w Polsce - Julian Rok z International Center of Polynesian Bodywork Practice „Kiaora” w Warszawie. Na kursie, nie tylko poznałam Lomi Lomi Nui bliżej, ale też był to przełom w moim życiu osobistym.

Rozwijam się dalej bo wiem, że dzięki temu moje Lomi Lomi Nui będzie jeszcze lepsze, a to co mam w sobie będę mogła podarować Wam „na stole”. Uczestniczę w warsztatach dla zaawansowanych Lomi Lomi Nui, biorę udział w różnego rodzaju terapiach rozwijających samoświadomość i szkoleniach.

Z każdym wykonanym masażem czuję, że kocham Lomi Lomi Nui jeszcze bardziej  fascynuje mnie poznawanie człowieka przez dotyk, zależności między ciałem, a psychiką i umysłem, emocje, reakcje ciała na stres, depresję i traumy, które w tak widoczny sposób zapisują się w ciele. Ogromną radość sprawia mi obserwowanie jak w cudowny sposób odpowiednie rozluźnienie ciała wpływa na uwolnienie emocji, a co za tym idzie na lepsze samopoczucie, nastrój i łagodniejsze spojrzenie na problemy i rzeczywistość, jak kojąco działa oddech, dobry dotyk, miłość, czułość, akceptacja…

Wiem, że to nie koniec, a dopiero początek mojej drogi z Lomi Lomi Nui, ciągle jeszcze poznaje, doświadczam nowego i szukam ale już dziś bardzo się cieszę na wszystko co przede mną

O masażu:

Lomi Lomi Nui to rdzenny masaż hawajski, który zaliczany jest do grupy masaży polinezyjskich. Masaż ten na Hawajach uznawany jest za naturalną formę uzdrawiania. W tradycyjnym wydaniu masaż ten odbywał się na kamiennym ołtarzu w świątyni i mógł trwać nawet kilka dni. Obecnie masaż Lomi Lomi Nui trwa minimum 120 minut, wykonywany jest głównie przedramionami, ciepłym olejem kokosowym, przy spokojnej hawajskiej muzyce. Lomi Lomi Nui jest masażem wynikającym z hawajskiej filozofii życia, nazywanej huna. Hawajczycy wierzą, że nieodłączną częścią życia każdego człowieka jest miłość, dlatego masaż Lomi Lomi Nui jest nazywany masażem kochających rąk. Jego istotą jest przekazanie poprzez ruchy rąk akceptacji, ciepła i miłości, masujący zapewnia osobie masowanej życzliwość, pełną akceptację i wsparcie.

Masaż ten różni się od innych tym, że nie jest mechanicznym rozbijaniem napięć w ciele poprowadzonym według schematu. Lomi Lomi Nui polega na słuchaniu ciała i doprowadzeniu go do samorozluźnienia. Fizycznie dzięki masażowi poprawie ulega układ krążenia, zwiększa się elastyczność stawów. Masażysta pracuje z ciałem jako całością, włączając w to również  jego psychikę i emocje, a to uruchamia procesy naprawcze, regeneracyjne, procesy samouzdrawiania. Na poziomie emocjonalnym masaż w naturalny i łagodny sposób pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Owocuje to większą stabilnością emocjonalną, większą gotowością do przyjrzenia się istniejącym problemom i szukaniu sposobów na ich rozwiązanie. Lomi Lomi wyzwala pozytywną energię, dzięki której wraca radość i chęć do życia.

Masaż Lomi Lomi Nui przybył do Polski ok 2001 r. Na rynku zgierskim jest nową inicjatywą, która wzbudziła ogromne zainteresowanie i popularność wśród mieszkańców w każdym wieku, którzy dostrzegli w nim nie tylko formę relaksu ale docenili również jego wpływ na ogólną poprawę samopoczucia, zdrowia psychicznego i kondycji psychofizycznej.


Telefon: 796 123 143

Email:agnieszka.kochaniak7888@gmail.com

Lokalizacja