O nas


Naszym zadaniem  jest wspieranie w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

W ZCOP można zapoznać się z ofertą pożyczkową dla MŚP,  możliwościach finansowania swoich działań, współpracy z miastem, poznać instrumenty wspierające rozwój firmy, zdobyć informację o kierunkach rozwoju i szkoleniach.

Przy współpracy z organami administracji rządowej, ZUS, US, PUP, a także instytucjami otoczenia biznesu oraz innym podmiotami mającymi na celu rozwój gospodarczy dbamy o płynny przepływ informacji.                      

Zapraszając na cykliczne spotkania przedsiębiorców z ekspertami instytucji otoczenia biznesu dostarczamy wiedzy i merytorycznych informacji niezbędnych w prowadzeniu biznesu.

Dbamy o budowanie relacji biznesowych, a co za tym idzie pomagamy w nawiązywaniu współpracy między przedsiębiorcami, dajemy możliwość wymiany doświadczeń. Jeśli przedsiębiorca wykazuje taką chęć w dostępny sposób promujemy jego działalność.

Kontakt z nami daje gwarancję bycia na bieżąco z aktualnościami pomocnymi w prowadzeniu działalności. Jeśli pojawi się problem również zachęcamy do kontaktu. Razem będzie nam łatwiej znaleźć rozwiązanie – MY jesteśmy dla Was                  .

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi przedsiębiorcami.

Staramy się wspierać i motywować.

Daj nam się poznać - my poznamy Cię z innymi, pomożemy tyle, ile tylko będzie w naszej mocy.  

Zapraszamy do kontaktu:


Agnieszka Śmietana - Główny Specjalista, 

Pełnomocnik ds. Obsługi Przedsiębiorców

asmietana@umz.zgierz.pl  

tel kont.: 690 540 365 

Krystyna Święcicka - Podinspektor

kswiecicka@umz.zgierz.pl

tel. kont.:503 008 159