firma

Akademia Wizerunku Zdrowie i uroda

Gałczyńskiego 33, Zgierz

Opis

Salon fryzjersko-kosmetyczny "Akademia Wizerunku" w Zgierzu to młody, dynamiczny i profesjonalny zespół. Dobrego fryzjera i kosmetyczkę wyróżnia rzetelność, doskonała znajomość najnowszych trendów
i materiałów oraz dbałość o klienta.

Kochamy naszą pracę i kontakt z ludźmi, dlatego w salonie fryzjersko-kosmetycznym "Akademia Wizerunku" zawsze można liczyć na miłą atmosferę i ciepłe przyjęcie. U nas nie można się nudzić!

Często uczestniczymy w szkoleniach i różnego rodzaju pokazach oraz targach fryzjersko-kosmetycznych, co daje nam możliwość ciągłego rozwoju, poszerzania umiejętności oraz bycia na bieżąco z najnowszymi technikami i trendami.

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który zawsze uważnie wsłuchuje się w potrzeby Klienta, ale również proponuje stylizacje indywidualnie dobrane do danej osoby. 

Serdecznie zapraszamy Panie i Panów, wraz z Pociechami do skorzystania z szerokiego wachlarza usług fryzjerskich:

stylizacje, czesanie, strzyżenie, farbowanie, balleyage, koki, upięcia, fryzury ślubne i fantazyjne, koloryzacje, ondulacje jak i trwałe prostowanie włosów, okazyjne upięcia, zabiegi pielęgnacyjne i regenerujące włosa
i wiele więcej.

Oprócz szerokiego wachlarza usług fryzjerskich służymy fachową poradą w zakresie oceny stanu skóry głowy i włosów jak i jej pielęgnacji.


Wizyty prosimy umawiać telefonicznie:

  • fryzjerstwo – 788-122-750
  • kosmetyka – 535-236-556

Lokalizacja

Kontakt

Godziny otwarcia

  • poniedziałek - piątek8:00 - 19:00
  • sobota8:00 - 14:00
  • niedzielanieczynne