firma

Bistro Lemoniada Gastronomia

Bazylijska 41J, Zgierz

Opis

Zdrowe obiady domowe, smaczne jedzenie na imprezy okolicznościowe – oto Bistro Lemoniada.

Wszystkich wybierających zdrową żywność zapraszamy serdecznie do naszego bistro w Zgierzu
– dla naszych gości przygotowaliśmy wyborne jedzenie. Proponujemy szeroką gamę wyśmienitych dań
na śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Do ich przygotowywania wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane składniki i dokładamy starań, aby czas spędzony w naszej restauracji był wyjątkowy.

Potrawy serwowane w naszej restauracji są podawane w elegancko urządzonym, przytulnym wnętrzu, idealnym do spędzenia czasu razem ze znajomymi czy rodziną. Zawsze obecna przyjemna atmosfera, sprawi, że każda wizyta i impreza okolicznościowa będzie udana. Nasza obsługa jest zawsze gotowa
do pomocy: poleci najlepsze jedzenie, najodpowiedniejsze propozycje z menu na śniadanie, obiad lub imprezę okolicznościową.


Nasze menu

Menu naszej restauracji wypełnione jest po brzegi wyśmienitymi daniami przeznaczonymi na każdą porę dnia. Rano można odwiedzić nas, by rozpocząć dzień pysznym jedzeniem, poczynając od sycącego śniadania wzbogaconego o świeże pieczywo oraz dużą ilość owoców i warzyw, aby nabrać energii.
Na obiady serwujemy wyśmienite dania mięsne i bezmięsne, na słodko i na słono – warto wpaść do nas
na lunch i zasmakować w naszych propozycjach. Także przygotowaliśmy wiele kuszących propozycji
na podwieczorki i kolacje, aby zakończyć dzień w pyszny sposób. Możemy też zaproponować indywidualne menu na wystawne obiady lub dobrać odpowiednie jedzenie na imprezy okolicznościowe.

Proponujemy zapoznać się z naszym menu – na pewno znajdziemy w nim coś dla siebie.

Lokalizacja