Aktualność „Doskonalenie przez szkolenie. Wsparcie rozwoju pracownika inwestycją w przyszłość i rozwój firmy"
P.U.P

„Doskonalenie przez szkolenie. Wsparcie rozwoju pracownika inwestycją w przyszłość i rozwój firmy"

Powiatowy Urząd Pracy serdecznie zaprasza na Dni Pracodawców 2023 „Doskonalenie przez szkolenie. Wsparcie rozwoju pracownika inwestycją w przyszłość i rozwój firmy". Wydarzenie to zostało zaplanowane na dzień 25.10.2023r., w godzinach 10.00-13.00, w budynku Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej, ul. Długa 29A.

Tegoroczna formuła Dni Pracodawców będzie miała charakter konferencji połączonej z eksperckim panelem, dającej możliwości przekazania przez każdego z uczestników uwag i spostrzeżeń. Specjaliści ds. rynku pracy będą dyskutować o możliwościach wsparcia finansowego ze strony powiatowego urzędu pracy, konieczności stałego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji cyfrowych.

Mamy nadzieję, iż debata pozwoli ustalić i wskazać potrzeby lokalnego rynku pracy w dobie postępującej cyfryzacji i automatyzacji, jak również zidentyfikować potrzeby szkoleniowe pracowników, a przede wszystkim spotkanie będzie okazją do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków i rozwiązań, które zostaną wdrożone w praktyce.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Starostę Zgierskiego i Prezydenta Miasta Zgierza.
Partnerem przy organizacji przedsięwzięcia jest Zgierskie Centrum Obsługi Przedsiębiorców.
Patronat medialny sprawują: Puls Powiatu, miesięcznik Zgierz - „moja przestrzeń, Stowarzyszenie Telewizji Kablowej „Centrum" Zgierz.