Jaszpol Motoryzacja i transport

Łódzka 28, Zgierz

Opis

Jesteśmy jedną z największych firm motoryzacyjnych na rynku łódzkim. W 2019 roku będziemy obchodzić jubileusz 30-lecia istnienia. A jak to się wszystko zaczęło?

1 sierpnia 1989 roku powołano czteroosobową agencję, która przejęła prowadzenie serwisu w Polmozbycie przy ulicy Łódzkiej 28 w Zgierzu, podpisując jednocześnie umowy z FSO i FSC Lublin. 3 lata później nawiązano już współpracę z Renault, co było przełomowym momentem w historii firmy. Powstał doskonale wyposażony salon samochodowy. W marcu 1998 roku rozpoczęto budowę drugiego salonu przy ulicy Brukowej 2, gdzie w roku następnym przyjęto już pierwszych klientów.

W 2002 roku zostało otwarte Centrum Obsługi Firm, a w czerwcu 2003 roku oddano do użytku najnowocześniejszą w regionie halę napraw blacharsko-lakierniczych. 

W roku 2015 roku firma Jaszpol przejęła konkurencyjny salon samochodów marki Renault znajdujący się na w Łodzi na Przybyszewskiego 176, a w czerwcu następnego roku otworzyła zadaszony salon samochodów używanych, co było wielką innowacją wśród dealerów samochodowych.

W 2016 roku firma Jaszpol zdobyła prestiżowy tytuł „Wzorowego Salonu” w wielkim teście polskich salonów wg tygodnika „Auto Świat” oraz Klucz Jakości w badaniu TNS Garage Quality Check 2016, w którym Renault zdeklasowało wszystkie serwisy innych marek. Serwis firmy Jaszpol został oceniony jako najlepszy w grupie Renault.

Firma Jaszpol to: sprzedaż samochodów nowych marek Renault i Dacia, sprzedaż samochodów używanych, kredyty i ubezpieczenia, usługi w zakresie doradztwa finansowego, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów samochodowych, serwis blacharsko-lakierniczy samochodów wszystkich marek. 

JASZPOL

  • Zgierz, ul. Łódzka 28
  • Łódź, ul. Brukowa 2
  • Łódź, ul. Przybyszewskiego 176

Zgierz Moja Przestrzeń 2019/2

Lokalizacja