firma

Markecik P&M Paweł Juraszczyk Sklepy i handel

Powstańców Śląskich 2D, Zgierz

Opis

Markecik P&M Paweł Juraszczyk i Delikatesy Mix Paweł Juraszczyk to przedsiębiorstwo z branży handlu detalicznego produktami spożywczymi. Inspiracją do stworzenia sieci delikatesów Mix była chęć wpierania polskiej tradycji handlowej oraz stworzenie miejsca, w którym sami chcielibyśmy robić zakupy.  

Nasze sklepy spożywcze oferuje szeroką paletę towarów najwyższej klasy w niewygórowanych cenach. Wszyscy klienci korzystający z oferty sklepu Markecik P&M Paweł Juraszczyk, Delikatesy Mix Paweł Juraszczyk mogą spodziewać się częstych promocji, jak również przyjaznej obsługi. Sklep zapewnia także komfortowe godziny działania i systematycznie rozszerza wybór dystrybuowanych towarów. Wyróżnia nas wysoka jakość i różnorodność produktów. 

Nasze produkty są świeże, sprawdzone i zawsze w korzystnej cenie. Mamy stałych dostawców i zaufanych producentów. Oferujemy produkty tradycyjne, pochodzące z lokalnego rynku, produkty importowane
oraz wiele produktów znanych i cenionych marek.

Dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników i miłej atmosferze staramy się propagować zdrowy styl życia i odżywiania, doradzamy klientom, ale też uczymy się od nich. To właśnie oni sprawiają, że praca daje nam ogromną satysfakcję. Lubimy rozmawiać z ludźmi, wymieniać informacje, przepisy i to, że z czasem nowi klienci stają się dobrymi znajomymi, a zakupy w naszej sieci są dla nich przyjemnością.

Lokalizacja