Polimedica Zdrowie i uroda

Witkacego 2D, Zgierz

Opis

Głównym celem Przychodni Polimedica jest udzielanie świadczeń zdrowotnych i promocja zdrowia.

Oferujemy usługi medyczne finansowane przez NFZ w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, stomatologii, pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej, opieki psychiatrycznej i psychologicznej, diagnostyki laboratoryjnej, USG oraz od 1 lipca pilotaż POZ PLUS.

Prowadzimy również edukację zdrowotną pacjentów, m.in. chorych na cukrzycę, w zakresie szczepień ochronnych, przygotowania do badania spirometrii itp. Realizujemy bezpłatne programy profilaktyczne finansowane przez NFZ, jak program profilaktyki chorób układu krążenia czy też program profilaktyki gruźlicy. Wszelką działalność prowadzimy w oparciu o wysokie standardy etyczne, a podstawą pracy całego zespołu Przychodni Polimedica jest uczciwa współpraca z pacjentem.

Naszą dewizą i jednocześnie głównym celem działalności jest pomoc i dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta na każdym etapie jego leczenia. Cieszymy się, że już tylu pacjentów nam zaufało, a wszystkich chętnych, którzy nas jeszcze nie znają, zapraszamy do współpracy celem poznania nas i skorzystania
z naszych usług.

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarską, pielęgniarską, w tym również personel administracyjny działający w obszarze obsługi pacjenta.

Sukcesywnie także rozwijamy się w sektorze świadczeń komercyjnych. W obszarze udzielamy świadczeń zdrowotnych z zakresu: urologii, ginekologii, diabetologii, ortopedii, neurologii, psychiatrii, dietetyki, terapii EEG Biofeedback – badanie poprawiające wydajność i szybkość pracy mózgu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pacjentów w tym roku wyremontowaliśmy parterową część Przychodni Polimedica ulicy Witkacego 2d. Zostało wykonane także nowe jej obrandowanie.
Na uwagę zasługuje również fakt, iż poza wnętrzem przychodni zmieniło się również jej otoczenie zewnętrze, które zwiększyło jej walory estetyczne, a co nie byłoby możliwe bez wsparcia Urzędu Miasta
w Zgierzu w tym zakresie.


PRZYCHODNIE POLIMEDICA 

  • Witkacego 2D
  • Lechonia 2
  • Struga 13-21

Zgierz Moja Przestrzeń 2019/4

Lokalizacja