firma

Rakowiecki Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Inne usługi

Łódzka 81, Zgierz

Opis

Firma Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki to doświadczony wykonawca aranżacji z kostki brukowej, kamieni ogrodowych i kostek granitowych. Bogate portfolio i olbrzymie doświadczenie w pracy dla najbardziej wymagających klientów stawia nas w ścisłej czołówce wśród firm z branży.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wysoko cenionej marki Libet. Dysponujemy kilkoma brygadami doświadczonych pracowników, a także służymy rzetelnym wsparciem już na etapie planowania inwestycji.

Nasza oferta skonstruowana została w taki sposób, aby każdy z naszych Klientów mógł odnaleźć w niej
te elementy, które najpełniej podkreślą indywidualny charakter aranżacji tarasów, podjazdów czy ogrodów, których projektowanie i zakładanie jest naszą dodatkową usługą.

Wszystkie wykonywane przez nas prace prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników, a doskonałego efektu jesteśmy tak pewni, że na wszystkie realizacje dajemy pełną trzyletnią gwarancję. Nasze referencje obejmują między innymi opinie zadowolonych Klientów ze Zgierza, Łodzi, Piątku, Kutna, Konstantynowa czy Łęczycy i dotyczą zarówno projektów kameralnych, jak i aranżacji większych powierzchni i projektów o znacznym stopniu skomplikowania.

Potrzeby każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, zawsze udzielając fachowej porady i profesjonalnie podchodząc do zlecenia, także jeśli nie jest duże. Wiemy, że dla naszych Klientów to ich projekt jest najważniejszy i tak też pracujemy: wszystkie zadania są dla nas jednakowo ważne, zawsze równie poważnie traktujemy zlecenie i wywiązujemy się ze złożonych Klientowi obietnic.

Współpraca z firmą Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki to gwarancja zadowolenia. Jesteśmy najlepsi w swojej branży i jesteśmy z tego dumni. Dzięki skorzystaniu z naszych usług możecie Państwo wreszcie zrealizować swoje marzenia, a wykonane przez nas prace będą cieszyły oko nie przez kilka miesięcy, nie przez rok, nie przez trzy lata, ale zdecydowanie dłużej.
Lokalizacja