firma

Sala Zabaw i Edukacji JEŻYK Edukacja i rozwój

A. Struga 13/21, Zgierz

Opis

Sala Zabaw Jeżyk została otwarta w 2012r. Od początku działalności, kierujemy swoją ofertę do rodzin z dziećmi z powiatu zgierskiego umożliwiając dzieciom atrakcyjną i aktywną formę spędzania czasu wolnego. Dla Was stworzyliśmy 3-piętrową konstrukcję zabawową z przeszkodami.

Nasza sala jest otwarta dla naszych klientów przez 7 dni w tygodniu przez cały rok co pozwala nam również organizować uroczystości urodzinowe dla dzieci. Na przestrzeni 6 lat, wyprawiliśmy urodziny dla kilku tysięcy naszych małych klientów i cieszyliśmy się tysiącami ich uśmiechów. Nasza działalność okazała się interesująca również dla rodzin spoza naszego powiatu i przyciąga rodziny z Łodzi i z całego województwa.

Naszym motto, od samego początku, są słowa Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.Przez 6 lat prowadzenia działalności, życie pokazało nam jak jeszcze możemy realizować swoją misję uszczęśliwiania dzieci, co zaprowadziło nas do rozpoczęcia współpracy z licznymi instytucjami działającymi na rzecz dzieci w naszym mieście i powiecie. W ramach tej współpracy, Sala Zabaw Jeżyk, wielokrotnie gościła u siebie dzieci z lokalnych przedszkoli i szkół, miejskich świetlic środowiskowych, ośrodków kultury oraz wspierała wszelkie inicjatywy miejskie organizowane dla dzieci. Sala Zabaw dla dzieci Jeżyk


Lokalizacja