firma

STANDART Łazienki, Kuchnie, Aranżacje Wnętrz Sklepy i handel

1-go Maja 19, Zgierz

Opis

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat. Początkowo byliśmy małą firmą oferującą niewielką różnorodność farb, klejów, wyposażenia łazienek. Z biegiem lat, wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, rozwijaliśmy się i powiększyliśmy nasz asortyment. Stworzyliśmy ekspozycję na powierzchni ponad 600 m², przeszkoliliśmy personel, aby sprostać wymaganiom. Obecnie współpracujemy z firmami nie tylko krajowymi, ale również z Włoch oraz Hiszpanii. Dysponujemy mieszalnikami, dzięki którym uzyskujemy ponad 3300 odcieni kolorów. W naszej ofercie znajduje się nie tylko wyposażenie łazienek, a także w tym roku zbudowaliśmy dział mebli kuchennych i sprzętu AGD najlepszych producentów krajowych i zagranicznych.

Oferujemy możliwość stworzenia unikatowych projektów poszczególnych pomieszczeń oraz całego domu.

Dom, do którego wracamy po pracy, jest naszą oazą, to tu odpoczywamy, spędzamy czas z przyjaciółmi i rodziną. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby nasz dom był on wykonany z dobrej jakości produktów oraz zaprojektowany pod okiem profesjonalnych projektantów, a także sprawdzonych wykonawców. 

Jeśli chcemy, aby  nasz dom miał niepowtarzalny styl, a jego wnętrza zaskakiwały aranżacją i rozwiązaniami dalekimi od rutyny, zapraszamy do naszego salonu w Zgierzu. 

Lokalizacja