Aktualność ŁÓDZKI RAJD PRZEDSIĘBIORCÓW !
wydarzenia łódzkie

ŁÓDZKI RAJD PRZEDSIĘBIORCÓW !

To największa tego typu impreza integracyjna łódzkiego środowiska biznesowego. Oprócz dobrej, aktywnej zabawy dostarczamy emocji, kontaktów i satysfakcji płynącej z charytatywnego celu, który nam od lat przyświeca.

Zachęcamy do udziału wszystkie firmy z aglomeracji łódzkiej - ich właścicieli, prezesów, menedżerów i kadrę zarządzającą. Załogi złożone z pracowników również mile widziane – zwłaszcza w oznakowanych samochodach – bo Rajd to święto łódzkich firm. Zapraszamy też całe rodziny – warto połączyć w ten sposób czas biznesowy z prywatnym. Dla tych, którym weekend kojarzy się zdecydowanie z rodzinnym spędzaniem czasu - mamy zmodyfikowaną trasę i odrębną punktację dla załóg z udziałem dzieci do lat 12. Na nie też, jak i na innych uczestników będą czekały na mecie postacie rodem z MARVELA…

 

Przypominamy, że Rajd nie jest wyścigiem, nie wymaga ani jazdy na czas, ani specjalnych umiejętności, ani tym bardziej wyczynowych samochodów  - to zabawa polegająca na pokonywaniu trasy wg opisu i udziału w kolejnych konkurencjach, które staramy się przygotować tak, by każdy z uczestników miał co wspominać…

 

Zabawa i integracja nie przesłania na celu – podczas finału będziemy ponownie licytować na rzecz podopiecznych Fundacji Gajusz. W tym roku będziemy mieli do zlicytowania między innymi koszulkę z podpisem Krzysztofa Piątka i kilka innych atrakcyjnych gadżetów, o których będziemy wkrótce informować. Najbardziej liczy się jednak cel.

 

Finał Rajdu to nie tylko licytacje i wręczenie pucharów, w tym Marszałka Województwa i Prezydenta Miasta Łodzi - ale też rozmaite konkurencje finałowe. Nie zabraknie dobrej kuchni – i jak zawsze podczas finału – rozrywki. Tegoroczną gwiazdą finału będzie grupa  Dzień Dobry Panie Marku grająca utwory Marka Grechuty. Czekamy też na potwierdzenia od gości specjalnych, którzy co roku nas odwiedzają.

 

Więcej szczegółów oraz regulamin na stronie rajdu, na której znajdziecie Państwo również fotorelacje z poprzednich edycji :

www.rajdprzedsiebiorcow.pl

 

Termin: 8 czerwca 2019 (sobota)

Start: Stadion Żużlowy Orzeł Łódź przy Al. Włókniarzy od godziny 9.30

Meta: Uniejów Hotel&Spa ****Kasztel (impreza plenerowa) przybycie załóg i piknik między 14.00 a 16.00, zakończenie części oficjalnej około 18.00

http://www.kaszteluniejow.pl/ 

Jak co roku wspierają nas sponsorzy – ci strategiczni to LEXUS, TOYOTA i SANTANDERale są z nami również :ESLABON, ACTIVE BHP, ACORA EVENTS, TAXTEAM, MIKOMAX Smart Office – niektórzy już od lat.
Możecie Państwo do nich dołączyć. Warto !
 

Zgłoszenia załóg: do 31.05.2019 (decyduje kolejność zgłoszeń)

 

Dla chętnych, którzy nie lubią zbyt szybko kończyć zabawy – jest możliwość udziału w drugiej części imprezy, która zaczyna się od 21.00 a skończy...

Musicie Państwo jedynie zadbać o nocleg w Uniejowie – co w tym kurorcie nie jest dużym problemem. My gwarantujemy catering i dobrą zabawę w Kasztelu.


zapisy