Aktualność Nowa “normalność” gospodarcza - 13 seminarium
-

Nowa “normalność” gospodarcza - 13 seminarium
W trakcie seminarium podejmiemy dyskusję nad przyszłością gospodarki, a także zasad funkcjonowania osób, rynków i społeczności w epoce post-covid. Tematyka spotkania koncentruje się na wokół nowego rozkładu sił gospodarczych, jak również formuły pracy i trendów na rynku pracy. 


Goście seminarium: 

Profesor Grzegorz Kołodko - ekonomista, światowy autorytet w zakresie ekonomii rozwoju i polityki gospodarczej, wykładowca uniwersytetów polskich i zagranicznych i ekspert wielu organizacji międzynarodowych, autor książek i publikacji, maratończyk i podróżnik. 

Maciej Noga Dyrektor Zarządzający Pracuj Ventures, Współzałożyciel oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Pracuj.


Spotkanie poprowadzi: dr hab. Robert Kozielski, prof. UŁ - Dyrektor Polsko Amerykańskiego Centrum Zarządzania Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Szczegółowe informacje o programie seminarium znajdziecie Państwo na naszej stronie www.


Udział w seminarium jest bezpłatny. Wymagane jest zarejestrowanie się przez formularz rejestracyjny.  Link do udziału oraz hasło prześlemy do Państwa w dniu seminarium do godz. 14.00 


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy także do udziału w spotkaniu informacyjnym Open House programów MBA, Mini MBA , Global Mini MBA tuż przed wtorkowym seminarium, a także do zapoznania się z jesienną ofertą naszych programów i pobrania materiałów informacyjnych: Studia MBA, Global Mini MBA®

Open House rozpoczyna się od 15.30.Serdecznie zapraszam! 

Dr Anna Sibińska 

Dyrektor Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA