Aktualność  „Pierwsza Liga Biznesu” zaproszenie na spotkanie biznesowe
-

„Pierwsza Liga Biznesu” zaproszenie na spotkanie biznesowe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie biznesowe z cyklu dedykowanego przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”.

Z nieukrywaną dumą mamy zaszczyt przekazać, że Bank Spółdzielczy w Zgierzu jest ambasadorem tego projektu.„Pierwsza Liga Biznesu” to pierwszy tego typu projekt w Polsce organizowany przez sektor bankowości spółdzielczej we współpracy z partnerami, którzy w ramach transmisji online podzielą się swoją wiedzą ekspercką. Projekt prowadzi Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, którego nasz Bank jest członkiem. W projekt zaangażowani są Partnerzy:
• Fundacja Polska Bezgotówkowa
• Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor
• Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń na tematy biznesowe. To również świetna możliwość do nawiązania nowych kontaktów i współpracy.

Pierwsze z cyklu spotkań odbędzie się 5 października w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej w Zgierzu, ul. Długa 29a o godz. 13:00.

Temat wystąpienia to „Nowoczesna firma – jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój biznesu”.
Prowadzący→ MARCIN OLEDZKI * - Fundacja Polska Bezgotówkowa. Podczas spotkania do eksperta będzie można skierować pytania.
Informacje na temat zaproszonego Eksperta:


Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z konsultacji online, które odbędą się w dniu 6 października 2023 r. o godz. 14:30. Link do konsultacji online na MS Teams:
https://tiny.pl/cdxw2
Identyfikator spotkania: 358 056 691 462
Kod dostępu: Yr3k3m

Zainteresowanych wydarzeniem bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 30.09.2023 r. pod numerem tel. 601 870 186.

Liczba miejsc ograniczona


* Prawie 20-letnie doświadczenie w sektorze bankowym. Pracował m.in. w Citibanku (projekty w Dublinie i Edynburgu), zarządzał produktami kredytowymi w BGZ/BNP oraz brał czynny udział w fuzji banków. Doświadczenie w obszarze płatności zdobywał w Mastercard Advisors, biorąc udział w strategicznych projektach dla wiodących banków w Polsce. W Fundacji Polska Bezgotówkowa odpowiada za strategiczne projekty promujące obrót bezgotówkowy oraz współprace z sektorem bankowym.