Aktualność  Śniadanie Biznesowe - online
ZCOP

Śniadanie Biznesowe - online

Drodzy Przedsiębiorcy,
mimo naszej głębokiej wiary, że spotkamy się, podobnie jak w ubiegłym roku, przy świątecznym drzewku, rzeczywistość okazała się inna. Przegrywamy z podstępnym wirusem, który w swojej mocy ogranicza nasze kontakty.
Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w panelach poprzez zadawanie pytań bądź wyrażanie opinii w komentarzach. Eksperci będą odpowiadać na Wasze pytania pod swoimi filmami i będą do dyspozycji przez 24 godziny od publikacji.
Kliknijcie „Wezmę udział”, aby nic Was nie ominęło. Jeśli jednak obowiązki Was zatrzymają zapraszamy do obejrzenia prezentacji poniżej, a także na stronie Miasta Zgierz.


Prezentowane tematy:
→ Wsparcie rozwoju firm z województwa łódzkiego - formy wsparcia rozwoju firm oferowane przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego oraz przez jednostki podległe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Łódzkiego.
Paweł Anyszewski – prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA


→ Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - Twój partner w biznesie - możliwości rozwoju firmy i podniesienia kompetencji pracowników, gdzie szukać inwestorów i partnerów biznesowych, dofinansowanie m.in. na: rozwój startupów, opracowanie nowych produktów, usług, zakup prac badawczo-rozwojowych.
Luiza Sosnowska, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości


→ Modele obsługi klienta w całej administracji podatkowej województwa Łódzkiego oraz zmiany w podatkach, które mają być wprowadzone od przyszłego roku - PIT, CIT, VAT i podatki majątkowe.
Michał Czapla, Zastępca Naczelnika, Urząd Skarbowy w Zgierzu.→ Platforma Usług Elektronicznych – forma komunikacji i pozyskiwania informacji - elektroniczne wnioski dla płatników w ramach Tarczy Antykryzysowej, dane o kwarantannie i izolacji pracowników, Polski Bon Turystyczny, e-wizyty w ZUS
Monika Pikiel-starszy inspektor ZUS I Oddział w Łodzi→ Zmiany w opodatkowaniu spółek komandytowych 2021 - planowane zmiany w opodatkowaniu, alternatywne rozwiązania, pozwalające dostosować się do nowego otoczenia podatkowego oraz klauzula dotycząca unikania opodatkowania
Paweł Kulesza radca prawny współzałożyciel Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege.→ Trendy SEO w 2021 roku - jak wygląda pozycjonowanie stron w czasie pandemii i jak będzie wyglądało zaraz po jej zakończeniu. Trendy w pozycjonowaniu i przygotowanie strony na rok 2021.
Borys Bednarek, Head of SEO w Cyrek Digital→ Narzędzia, które pomogą ci odkryć i zrealizować Twoje marzenia – wykład motywacyjny
Andrzej Maciejewski - Dyrektor Wykonawczy The John Maxwell Team , Trener, coach , mentor