Aktualność  „Ostatni dzwonek? Ulga podatkowa na nowe inwestycje”- webinar
ŁSSE

„Ostatni dzwonek? Ulga podatkowa na nowe inwestycje”- webinarW imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium: „Ostatni dzwonek? Ulga podatkowa na nowe inwestycje” , które odbędzie się 22 czerwca (wtorek) o godz. 10:00.

Webinarium poprowadzą eksperci z Arena Tax, a także pracownicy ŁSSE - Departamentu Pozyskiwania i Obsługi Inwestora ŁSSE.

 

Komisja Europejska przyjęła nowe wytyczne w sprawie regionalnej pomocy państwa na lata 2022–2027. Dla części regionów to duża strata – zmiany szczególnie dotkliwie obejmą przedsiębiorców z regionu warszawskiego oraz województw dolnośląskiego, wielkopolskiego i pomorskiego. Firmy, które planują inwestycje w najbliższym czasie na tych obszarach powinny pamiętać, że już niedługo zmniejszy się intensywność pomocy lub zostanie ona całkowicie wykluczona. Warto się pospieszyć i postarać o uzyskanie decyzji o wsparciu jeszcze przed zmianą, w tym roku.

Wpasowując się w okoliczności zakończenia roku szkolnego, chcemy podzielić się z Państwem naszymi spostrzeżeniami odnośnie do wytycznych Komisji Europejskiej w sprawie pomocy publicznej na lata 2022-2027. W trakcie naszego webinarium „Ostatni dzwonek? Ulga podatkowa na nowe inwestycje” będziemy zwracać uwagę na nowe, zbliżające się ograniczenia w otrzymaniu ulgi dla nowych inwestycji przez niektórych przedsiębiorców, wskażemy kto może uzyskać ulgę na korzystniejszych warunkach oraz przybliżymy Państwu praktyczne doświadczenia związane z ulgą. W trakcie wydarzenia poruszona zostanie również tematyka pozyskiwania wsparcia, kontroli warunków decyzji o wsparciu oraz sprawozdawczości do Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Udział jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA.

 

Więcej informacji o wydarzeniu:  https://bit.ly/2U06KUd