Aktualność Zapraszamy na piknik !!!
ZCOP

Zapraszamy na piknik !!!


W ramach współpracy z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, Fundacji Cognitio i Zgierskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorców zapraszamy piknik, który odbędzie się w dniu 28 czerwca 2022 roku w godz. 9:00 – 19:00 w Parku Miejskim w Zgierzu. Celem wydarzenia jest „ Promocja zagraniczna wizerunku województwa jako regionu innowacyjnego, atrakcyjnego gospodarczo, poprzez zagraniczną promocję oferty regionalnych przedsiębiorstw oraz pozyskanie nowych rynków zbytu dla tutejszych MŚP i nawiązania kontaktów z partnerami zagranicznymi”. >
Event ma charakter informacyjno-promocyjny – w trakcie wydarzenia eksperci ds. internacjonalizacji przedsiębiorstw będą udzielać informacji zgodnych z tematyką eventu.
Kierowany jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw.
Celem wydarzenia jest promocja gospodarstwa regionu łódzkiego poprzez wsparcie przedsiębiorstw w ekspansji na rynki zagraniczne – USA i Azja.
Osią wydarzenia jest prezentacja branży:

- nowoczesnego przemysłu włókienniczego oraz wzornictwa,

- innowacyjnych materiałów budowalnych;

- medycyny, farmacji praz kosmetyki – biotechnologia;                                                                    

- energetyki i odnawialnych źródeł energii;                                       

 - branża  beauty                                                                                     

- innowacyjnego rolnictwa oraz przetwórstwa rolno-spożywczego;

- informatyki oraz telekomunikacji;

W ten sposób chcemy trafić do przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową – czego zwieńczeniem będzie udział w misjach gospodarczych oraz wyjazd na targi gospodarcze na terenie Stanów Zjednoczonych, Skandynawii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Azji.


Zapraszamy serdecznie