Aktualność Zapraszamy na piknik informacyjny
ZCOP

Zapraszamy na piknik informacyjny

W ramach współpracy z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, Fundacji Cognitio i Zgierskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorców zapraszamy na piknik informacyjny , który odbędzie się w dniu 28 czerwca 2022 roku w godz. 9:00-19:00 w Parku Miejskim w Zgierzu.

Celem wydarzenia jest "Promocja zagraniczna wizerunku województwa jako regionu innowacyjnego, atrakcyjnego gospodarczo, poprzez zagraniczną promocję oferty regionalnych przedsiębiorstw oraz pozyskanie nowych rynków zbytu dla tutejszych MŚP i nawiązania kontaktów z partnerami zagranicznymi".

Event ma charakter informacyjno-promocyjny – w trakcie wydarzenia eksperci ds. internacjonalizacji przedsiębiorstw będą udzielać informacji zgodnych z tematyką eventu. Kierowany jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego.

Celem wydarzenia jest promocja gospodarstwa regionu łódzkiego poprzez wsparcie przedsiębiorstw w ekspansji na rynki zagraniczne – USA i Azja.

Osią wydarzenia jest prezentacja branży:

    nowoczesnego przemysłu włókienniczego oraz wzornictwa;

  •     innowacyjnych materiałów budowlanych;
  •     medycyny, farmacji praz kosmetyki – biotechnologia oraz branża beauty;
  •     energetyki i odnawialnych źródeł energii;
  •     innowacyjnego rolnictwa oraz przetwórstwa rolno-spożywczego;
  •     informatyki oraz telekomunikacji.


W ten sposób chcemy trafić do przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową – czego zwieńczeniem będzie udział w misjach gospodarczych oraz wyjazd na targi gospodarcze na terenie Stanów Zjednoczonych, Skandynawii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Azji.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Zapraszamy serdecznie.