Aktualność Młodzi w Biznesie – mój pierwszy biznes w Zgierzu”
ZCOP

Młodzi w Biznesie – mój pierwszy biznes w Zgierzu”

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego, kolejny raz udało nam się zgromadzić młodzież ze zgierskich szkół na zorganizowanym z myślą o niej spotkaniu Młodzi w Biznesie – mój pierwszy biznes w Zgierzu” .
Podczas spotkania swoimi doświadczeniami podzielił się zgierski przedsiębiorca Adam Wojda -  właściciel firmy Pathfinder. „Tworzyć i rozwijać — czyli dlaczego warto zakładać własny biznes” – to myśl przewodnia jego wystąpienia.                                                                                                                  
 O tym jak przejść drogę „Od startupera do milionera '' powiedziała Julia Skrzypkowska, absolwentka Samorządowego Liceum im. R. Traugutta, która dziś zasilając szeregi Biura Karier Politechniki Łódzkiej wspiera w działaniu początkujących polskich przedsiębiorców, wsród których być może znajdzie się za parę lat Elon Musk czy Mark Zuckerberg.
Zanim to się jednak stanie przed nami kolejne równie ciekawe spotkanie z cyklu  Młodzi w biznesie … już 20 listopada w gościnnych progach Starego Młyna.
Podobnie jak przypadku poprzedniej edycji niebawem zostanie ogłoszony konkurs na biznesplan, jego rozstrzygnięcie nastąpi podczas uroczystej Gali Przedsiębiorczości.

Już dziś zachęcamy młodych zgierzan do udziału w konkursie, podobnie jak w roku ubiegłym będą czekać cenne nagrody. Szczegóły znajdziecie niebawem na naszej stronie.